סרט האקשן האוסטרלי זוכה לביקורות טובות

סרט אקשן אוסטרלי שפורסם לאחרונה זכה לביקורות טובות. מחר כשהמלחמה החלה הוא סרט למבוגרים צעירים על קבוצת בני נוער שיוצאים לטיול קמפינג בחופשות בית הספר. בזמן שהם רחוקים הם מבחינים בהרבה מטוסים שעפים מעליהם אך אינם מודאגים מכך במיוחד מכיוון שחגיגות יום ההנצחה השנתיות חוזרות הביתה, אז חשבו שלמטוסים יש קשר לזה.

כשהם חוזרים הביתה מהטיול שלהם יש להם הלם. בתיהם שוממים, משפחותיהם אינן נמצאות בשום מקום, כמה מבעלי החיים שלהן מתים, והם יוצרים קשר עם העולם החיצון בטלפונים שלהם מכיוון שאין קליטה.
In the event you loved this article and you would love to receive more details regarding נערות ליווי i implore you to visit the page.

הם מחליטים לנסוע לעיר באותו לילה כדי לחשוף מה קורה. הם המומים לגלות שבנייני הרחוב הראשי ניצבים למחצה, חיילים חמושים מסיירים ברחובות, ומשפחתם ורוב הקהילה הכפרית ויראווי מוחזקים בשבי במתחם התצוגה.

כשהחליטו שהם צריכים לעשות משהו כדי לעצור את כוח האויב שפלש לארצם, הקבוצה מחליטה להקים קבוצת צבא גרילה ולעשות מה שהם יכולים כדי לחסום את המעוז שיש לחיילים על העיר.

יש הרבה רצפי אקשן שמראים איך הם עושים בדיוק את זה, כאשר הרבה רגעים בסרט ישבו אותך על קצה המושב שלך. השחקנים הצעירים בסרט עושים עבודה אמינה כשמשחקים את בני הנוער הנמצאים תחת איום ונלחמים בחזרה עם כמה תוכניות גאוניות

הסרט מבוסס על הספר בעל אותו הכותרת שנכתב על ידי הסופר האוסטרלי הנודע, ג’ון מרסדן, בשנת 1993. זהו אחד מתוך סדרה של שבעה ספרים בסדרה מחר שאהובים מאוד על קוראים צעירים; קהל הקוראים עבורו הם נכתבו.

כבר הרבה זמן שהספר הראשון בסדרה – מחר כשהתחילה המלחמה – ייעשה לסרט. מעריצי הספר הצביעו ברגליים כשהם באים בהמוניהם כדי לצפות בסרט שהופק מאחד הספרים האהובים עליהם.

סטיוארט ביטי הוא כותב המסך ששזר את הקסם שלו בהתאמת הספר למסך הגדול ואם יש משהו שצריך לעשות בקופות, צופי הקולנוע נהנים מהעיבוד הקולנועי שלו לספר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *